| flytothemoon a întrebat:

URGENT!
Mai devreme stateam pe Facebook si ma uitam la un videoclip. Dintr-odata mi-a inghetat telefonul ( Sony Xperia E3 ) nu mai merg butoanele de inapoi, home sau aplicatiile utilizate recent. NIMIC. Butonul de oprire/ pornire merge, dar aveam un model si acum pot trece direct de model in acel videoclip. Bateria e sigilata din fabrica ...adica nu o pot scoate. Daca apas lung pe butonul de pornire/oprire nu-mi mai apare nimic...CE POT FACE?

Răspuns Câştigător
| nnesuferitu a răspuns:

Trebuie sa aiba un buton de reset. E ca la iPhone, o gaurica mica unde trebuie sa bagi un ac si sa tii apasat, apoi isi da reset singur

| flytothemoon explică (pentru nnesuferitu):

I-am dat carcasa jos. Vad un punctulet micut si scrie langa 'off'. Asta e?

1 răspuns: