| TruLove a întrebat:

Va implor ajutati-ma sa reinstalez driverul nVIDIA ca l-am sters din greseala si emrge ca naiba pc, va rog un link de unde sa il descarc si va rog spuneti-mi cum sa faccrying(

10 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Alegi modelul placii video si windowsul tau de aici si instalezi http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

| TruLove explică (pentru CinevaNou):

Am dat dar nu stiu cum sa fac

| CinevaNou a răspuns (pentru TruLove):

Ce placa video ai si ce windows? doar completezi si apesi search, apoi download.

Răspuns utilizator avertizat
| TruLove explică (pentru MorcovMorcovescu):

Ai vrut sa pari interesant cu acel comentariu, pacat, nu ti-a iesit! :d

Răspuns utilizator avertizat
| TruLove explică (pentru MorcovMorcovescu):

laughing) sunt fata simtita, am zis sa-i raspund undeia ca tine, care din lipsa de ocupatie se baga in seama cu japca happy

| miTzuliK93 a răspuns:

Start -> Run -> aici scrii dxdiag si apesi ENTER -> du-te la tabul Display -> aici fa un printscreen, urca-l pe http://postimage.org, si pune linkul imaginii aici.

Pasii de mai sus sunt necesari pentru a afla e placa video ai. Cu ajutorul informatiilor iti vom putea gasi si driverul.

| TruLove explică (pentru miTzuliK93):

Trebuie sa fac revede crying mai am timp pana la 5 k e pc lui fratimiu si nu trebuie sa vada crying