| AnAndrey1994 a întrebat:

Am sters din greseala softul de pe iphone 4 prin resetare si intrebarea mea este cum sa instalez softul adica iOS 4 pe el? Spuneti-mi de unde sa descarc softul fara erori adica vreau link+ pasii multumesc!

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Cum sa stergi un soft, hai ca as vrea si eu sa aflu... Poate doar sa il resetezi, nu?

| AnAndrey1994 explică (pentru LTAA):

Simplu cand resetezi telefonul daca nu esti atent se sterge tot happy

| Iris1997 a răspuns:

Mai bine du-te la un GSM, acolo au softul fara erori cu tot cu licenta, pe net gasesti prostii ce iti bubuie telefonul.

| AnAndrey1994 explică (pentru Iris1997):

Si cat coasta aproximativ?

| Iris1997 a răspuns (pentru AnAndrey1994):

Nu am idee...fiecare firma are pretul ei...ar fi in jur de 30-40 de lei, depinde.