| 4827 a întrebat:

Va rog ajutati-macryingcrying. Mi-am instalat windows-ul la calculator si nu mai pot instala driverul de sunetcrying imi apare ca "This program will install the driver of O2Micro USB Smart Card Reader". Ce ar trebui sa-i fac, ca rog ajutati-macryingcrying. Dau funda :Xcrying

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Pai ala nu e driverul pentru placa de sunet. E pentru Card reader. straight face

| 4827 explică (pentru eucumine010):

Si ce sfat mi-ai da:-|? ce ar trebui sa instalez sau sa descarc de pe net:-|puppy dog eyes?

| eucumine010 a răspuns (pentru 4827):

Pai driverul de la placa de sunet. Dar nu ai sunet sau care e problema?

| 4827 explică (pentru eucumine010):

Da, nu am sunetcrying

| eucumine010 a răspuns (pentru 4827):

Atunci descara driver-ul pentru placa ta de sunet.

| 4827 explică (pentru eucumine010):

Si cum pot afla care e driverulbig grin?

| eucumine010 a răspuns (pentru 4827):

Intai trebuie sa afli ce placa de sunet ai big grin.

7 răspunsuri:
| Aliana4sweet a răspuns:

Dai cu asta: http://www.mocasoft.ro/......pc-ul-tau/ cred ca e cel mai bun program care iti cauta drivere