| danielrazvan a întrebat:

Va rog, daca stie cineva, daca am o tableta in masina activata la net, si vreau c-a muzica care se reda de pe tableta, indiferent de site-uri sau aplicatii, cum as putea sa fac sa se auda in boxele masinii, fara a lega prin diferite alte cabluri la casetofonul masinii?

4 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Asta depinde de casetofonul masini. daca permite acest lucru..adica daca are bluetooth..si daca cu acel bluetooth poate casetofonul sa redea si muzica. si inca ceva eu cand am ascult muzica pe dupa telefon in masina a fost din player-ul de muzica al telefonului..si nu am incercat sa vad daca merge dupa youtube spre exemplu

| SasNetRomania a răspuns:

Ce masina este?
ce tableta este?
ce sistem audio ai pe masina?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Printr-o singura modalitate, daca la casetofonul masinii ai bluetooth

| danielrazvan explică (pentru SasNetRomania):

Masina este logan, tableta este evolio aria mini 3g, si sistemul audio este simplu la un mp3 baloupunkt. fara bluetooth.