| ZaharAmar a întrebat:

Va rog recomandati-mi cel mai bun telefon la pret acceptabil(pana la 650 ron fara abonament...hai fie 700).As dori sa aiba camera de 5 MP cu autofocus si video,android,wi-fi,GPS, 3G.Va rog din tot sufletul ajutati-ma pentru ca nu vreau sa fiu dezamagita de telefonul pe care mi-l voi cumpara! Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| thedistroyer a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy fit.Sunt f multumit de el, e micut, dragut, are camera de 5 mp, i-am pus card big grin si merge bine. Vezi pentru a pune muzica sau cv cu usb ai nevoie de Samsung keys big grin oricum e un tel f bun parerea mea si merita cumparat. Eu am dat 650 lei din magazin Cosmote big grin

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce porcarie, de ce sa alegi galaxy fit, cand ai xperia mini st15, care are camera de 5, autofocus, bits, inregistreaza hd, de 3-4 ori ma clar decat fit, 3g, wifi, gps, procesor de 1 ghz, gpu de 2 ori si cv mai puternic,

| ZaharAmar explică (pentru sltlp):

Si mai bine! Nu am stiut de acest telefon.Mersi mult.

| ROZzMania a răspuns:

Samsung galaxy fit camera de 5 cu tot ce vrei tu costa 6 milioane e un smartphone bun.

| ImperfectlyPerfect a răspuns:

Smsung Omniawinking

| Syotos a răspuns:

Parerea mea ca vrei cam multe pana in 7mil, la liber. Nu stiu sigur daca vei gasi dar in caz ca vei gasi nu prea cred ca o sa fie nu stiu ce...

| ZaharAmar explică (pentru Syotos):

Sunt foarte multe de caliate.dar nu stiu pe care sa-l aleg!

| qawwA a răspuns:

Iti recomand Sony Ericsson xperia x1 happy, pret acceptabil (l-am cumparat cu 5 milioane la liber, nou-nout) nu stiu tu daca o sa gasesti, merita incercat, eu sunt multumit de el si de aplicatiile pe care mi le ofera happy