| Hopeless a întrebat:

Va salut cu respect o problema am si sper in rezolvarea ei cat de curand, caut un driver pentru un laptop Fujitsu Siemens/Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC insa nu reusesc in nici un chip sa dau de el, ma puteti ajuta cu o adresa? insa va rog din start sa nu ma trimiteti pe realtek.com.tw pentru ca am tot navigat pe acolo 2 ore si nu am dat peste nimic folositor.mersi.

Răspuns Câştigător
| ゼロの a răspuns:

Ce model de laptop este?
Ai incercat sa cauti pe fujitsu.com?
http://support.ts.fujitsu.com/Download/
scrie modelul de laptop acolo sau serial/id number si o sa gasesti probabil+ ce sistem de operare ai? :D

| Hopeless explică (pentru ゼロの):

Amilo 1818 win7, o sa intru sa incerc, mersi.

| Hopeless explică (pentru Hopeless):

Amilo li 1818 mai precis, am gasit dar din pacate e in limba italiana si nu pricep o iota si nici sa schimb pe engleza nu gasesc, greu greu

4 răspunsuri:
| Hopeless explică (pentru supermdmario):

Operating systems:
Windows XP Home, iar eu aveam nevoie de win7, oricum am rezolvat oarecum problema, e legat de compatibilitate asa ca m am lasat balta.