| Ionutz_9325 a întrebat:

Va salut din nou! am si eu nevoie de un ajutor din partea voastra daca ma puteti ajuta..pe forum am facut niste tutoriale de CS, Metin...in fine...si vreau ca link-urile sa nu fie vizibile vizitatorilot adica in loc de link sa apara ceva de genu [pentru a vedea link trebuie sa fi inregistrat sau connectat] ceva de genu cum as putea face?

Va Multumesc

1 răspuns:
| andreidovlete a răspuns:

Il blochezi pentru utilizatorii (vizitatorii) fara cont undeva pe la setari
P.S Fa si tu pe youtube pentru ca o sa ai mai multe view pentru ca este foarte popular sa-mi dai si mie link canal sau un server cs sa jucam Funda?