| Lady a întrebat:

Buna!happy

M`am inscris pe un forum si imi spune ca trebuie sa astept un link de comfirmare!
Acum 2 zile m`am inregistrat si inca nu am primit e-mail`ul de la ei!
Care ar putea fi cauza?

aaa...Si poate stiti niste forum`uri unde pot posta tutoriale!

MerCi pentru` ajutor!`.:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te-ai uitat si pe site nu numa pe yahoo sau ce retea esti la mail

| JeRo a răspuns:

Eu a trebuit sa astept dupa un mail de confirmare vreo 13-14 zile deci nu-ti fa griji ca va veni el daca nu atunci inscriete din nou.

| esy72bj a răspuns:

Ori nu-ti merge temporar cum trebuie adresa de mail, ori aia sunt mai inceti in procesarea inregistrarilor. Stai linistita, am stat 3 zile dupa un site pentru un amarat de anunt de mica publicitate de cateva cuvinte. Mai ai rabdare, dar verifica pentru orice eventualitate si functionarea optima a adresei de mail.

| microclaudiu a răspuns:

Deci ori nu ai activata casuta ta de email ori e de la ei
un loc unde poti posta tutoriale ar fi bun cred asta www.220.ro