| Denysa-Myhaela a întrebat:

Vand Camera video digitala Toshiba Camileo 6-in-1

Descriere produs:

Senzor CMOS 5.2 MP, Filmare 640x480, Rezolutie maxima a pozelor 3840 x 2880,
MP3 player, Reportofon, Camera WEB, Memorie interna 64 MB,
Slot card SD si MMC

Caracteristici principale:

Sistem Video: SD recorder

Zoom digital: 8x
Conexiuni:

USB: Da

Interfata: Iesire AV
Specificatii tehnice:

Ecran LCD: 2.4``

Megapixeli (Senzor): 5.2 MP

Tip senzor: CMOS

Zoom digital: 8x

Tip memorie: Secure Digital

Capacitate memorie standard: 64 Mb suporta card de 2 giga
Captare foto video:

Functii: reportofon
camera web
mp3 player

vand la pret de 350 RON folosit odata garantie 2 ani

oras ploiesti nr de tel.0732972315 fam. Niculescu

astept raspunsuri si aici si care vrea sa cumpere camera are nr de tel.Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Aici nu e un site gratuit de publicitate. Pentru anunturi de publicitate exista siteuri speciale platite sau gratis. Nu e frumos sa dai astfel de anunturi aici.

7 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Si ce daca?
Nu ma intereseaza oferta.

| bozo a răspuns:

Nu putem raporta si intrebarile? Daca descopera meseriasii din vitan situl TPU si se umple de vanzari de masini misto "ca noi"?

| mariazet45 a răspuns:

Rugam TPU sa ia masuri si sa stearga intrebarea altfel nu vom putea nici macar sa mai scriem ceva pe site, de anunturi. Rogi seriozitate dar nu e deloc serios ce ai facut.

| mariazet45 a răspuns:

Chiar nu m-am gandit ca poti trimite un mesaj pentru ceva ti s-a scris la raspuns la anuntul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

crying nasol ca nu sunteti din bucuresti sad. Daca aveti drumu prin bucuresti trimiteti si voi un mesaj la e.uzzi@yahoo.com Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nesatulo, verifica produsul in magazin si apoi cere-ti pretul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crisian da-mi si mie id ta de mess