| devil2279 a întrebat:

De ce camera mea digitala de 12.2 megapixeli filmeaza la o rezolutie de doar 640x480? adica vga. La poze scoate 4000x3000.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Camera video difera de camera foto. Poti sa ai o camera foto care e full hd, si cea video sa fie super slaba, valabil si invers. Daca modelul atat suporta, atat e facut, nu ai ce sa-i faci, decat sa-ti iei una mai buna.

Răspuns utilizator avertizat
| CM7YRE a răspuns (pentru devil2279):

Bingo. Exista si camere pentru ambele variante, dar rare si cam scumpe.