| anonim_4396 a întrebat:

Vin si eu cu o intrebare la cunoscatorii de aparate foto/video
Vreau sa cumpar unui var o camera DSLR SONY HX300 si ma intereseaza daca aceasta camera are si buton de pauza sa se filmeze doar momentele importante la o petrecere

Răspuns Câştigător
| Whathell a răspuns:

Nu prea mai exista buton de pauza de la camerele cu caseta. Pe camerele digitale poti opri/porni(start/stop) video-ul apasand REC. Diferenta e ca vor fi mai multe video-uri mai mici, dar care poti combina destul de simplu cu un program (exista o gramada care fac asta, chiar gratuite).

| anonim_4396 explică (pentru Whathell):

Multumesc pentru ajutor Whathell

3 răspunsuri:
| ee a răspuns:

Sa filmeze si cu data nu te intereseaza?

| anonim_4396 explică (pentru ee):

Bai prietene! Eu am cerut un sfat serios si un raspuns real.Nu am chef sa primesc raspuns de la toti ratatii ca tine.Ti se pare ca eu te-am luat la misto? Scuza-ma daca mata te-a facut prost.Dar na asa e romanul! Se baga ca musca in **** fara sa fie rugat