| Skyp3r a întrebat:

Voi ce ati alege intre noul Samsung galaxy s 3 si gigantul Samsung galaxy note? vreau sa imi iau unul dintre aceste 2 telefoane si nu stiu care.

Răspuns Câştigător
| Dragomir_Andreas_1996 a răspuns:

Eu unul as alege Samsung galaxy s3 fiindca este superior lui note iar este mai mic si mai compact...Note e prea mare. Depinde la ce vrei sa'l folosesti

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

S3, dar nicii macar nu s-a lansat, ai putintica rabdare.

| Skyp3r explică (pentru sltlp):

S-a lansat. dar inca nu si in Romania

| sltlp a răspuns (pentru Skyp3r):

Pai daca te-ai uita pe net ai obserca ca n prea ai ce videoclipuri sa vezi, e cam nou. Insa normal ca e mai bun ca note.