| CeVorbestiMa a întrebat:

Am auzit ca la noul Samsung galaxy s5 exista o problema..si anume faptul ca se strica foarte repede,e adevarat? si ce ati alege intre note 3, Samsung galaxy s4 si s5?

Răspuns Câştigător
| CAMIOANIEEE a răspuns:

Spune un buget...așa pot să zic un Sony Xperia Z2-Z3,HTC ONE M8, LG G2-3 sau dacă nu trebuie neapărat Android, un iPhone 5.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Clar s5 dintre note 3 vs s4 vs s5.
Si analizeaza si tu, gandeste putin... se strica foarte repede laughing. pai in ritmul asta dadeau faliment aia de la Samsung daca se stricau toate foarte repede ca doar au 2 ani garantie...

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Sincer? Niciunul dintre Samsung-uri.Majoritatea după aproape un an se blochează fără motiv, au lag.Dar dintre cele 3 aș alege S5.E un telefon high-end de top.Acum depinde de plăcerile tale și de buget.
OFF-TOPIC:Nu hater Samsung, dimpotrivă, e o firmă foarte recunoscută și totuși fabrică telefoane de top, chiar dacă fac figuri după aproape un an.Și am văzut la un prieten cu S5 după 7 luni că începea să aibă lag(asta ca să nu ziceți că am un telefon Samsung nașpet și d-aia zic asta).

| CeVorbestiMa explică (pentru CAMIOANIEEE):

Tu ce telefon mi-ai recomanda, acum ca vine black friday?

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru CeVorbestiMa):

Spune un buget...așa pot să zic un Sony Xperia Z2-Z3,HTC ONE M8, LG G2-3 sau dacă nu trebuie neapărat Android, un iPhone 5.

| Grigore_Marit_1996 a răspuns:

Sunt minciuni eu am s5 si l-am scapat pe trotuar si nici macar nu s-a zghiriat dar totusi pentru scoala mai bine note 3 pentru tine S5