| Pisicuța a întrebat:

Voi stiti un program ca si paint tool sai? Ma refer sa desenati peste desi sa poti vedea ce ai desenat si ce ai desenat peste si sa salvezi apoi... Daca da astept raspunsurim, ca mie mi-a expirat si sunt binevenite si raspunsurile cum pot sa-mi spuna cum sa faci sa il ai din nou

2 răspunsuri:
| anonul a răspuns:

Gimp 2 este cel mai bun (in afara de photoshop) dar are un avantaj nu trebuie sa-ti faci cont ca pentru photoshop si daca stii sa lucrezi cu el iti poti edita poze intr-un stil profesionistwinking

| Pisicuța explică:

Nu cred ca ai citit intr toata, eu am spus de desenat, nu editat sad