| chiftelutacrocanta a întrebat:

Am desenat un desenas pe paint,

Va place sa desenati? Daca da, ia sa vad ce stiti sa desenati?

Răspuns Câştigător
| JetBlueJet a răspuns:

Eu ma pricep sa desenez etcwinking Am participat si la un concurs din Turcia si din alte orase tongue (Ce-i drept e' ca m-am ales doar cu diplome laughing ) Pot desena portrete, pana la peisaje din natura si caricaturi laughing Si ma pricep sa copiez precum o imprimanta laughing

Răspuns utilizator avertizat
| JetBlueJet a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Da happy De ce nu happy Cum sa ti-l trimit happy?

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Am vazut din intamplare.
Ii poti face poza. Dupa il pui pe site-ul imgur *este free* si ii dai linkul de la poza aici sau in mesaj.

smug Apropo, vreau si eu sa vad.

| JetBlueJet a răspuns (pentru RainmakerX):

Zi ce sa fac si eu fac happy Majoritatea lucrarilor mi le iau profesorii

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Profesorii astia! sad Nu iti zic ce sa faci. Ar fi urat din partea mea sa-ti rapesc timpul. Fa o poza dintr-un anime daca vrei. Pana la urma ai vazut atatea azihee hee

| JetBlueJet a răspuns (pentru RainmakerX):

Il fac pe cel care il ai la avatar happy Vrei?

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Waithee hee
Daca vrei tu atunci eu nu obiectez. Pana la urma este timpul tau, faci ce vrei cu el.

Cauta poze cu Nagisa Shiota daca vrei sa vezi mai bine cum arata.
Sa nu te complici! smug

10 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Da,imi place mult sa desenez in illustrator si photoshop. Chiar daca irl *in real life* sunt praf la desen, pe pc ma simt altfel.
big grin

Ps: Fac Photoshop de 2 ani si Illustrator de cateva luni.

| JetBlueJet a răspuns (pentru RainmakerX):

Bravooo happy P.s. - stiu ca nu ai raspuns pentru mine happy Dar suna super ceea ce faci happy Ai facut cursuri?

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Pentru photoshop da, am facut cursuri happy Nu am facut ca sa desenez... ci doar pentru editare foto. Gen retusare, efecte, transformare in "vector images" *adica imagini cu un contur foarte fin, unde nu se vad bine pixelii*

Desenatul il fac asa, la misto... pentru ca imi plac anime-urile. Mai am de invatat.