| Al3xbC a întrebat:

Vreau o tableta,dar sa o folosesc numai la umblat pe net, filme hd si muzica.Din acest motiv nu vreau sa investesc prea mult.Problema e ca nu ma pricep la tablete, asa ca va intreb pe voi. Puteti sa-mi dati nume de tablete ieftine si care sa fie pentru ce imi trebuie? suma e pana in 300/350lei.
Ps.cat tine bateria la o astfel de tableta?

Răspuns Câştigător
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D57V6BBBM/
http://www.emag.ro/......DNXDJBBBM/

Astea sunt cele mai bune la raportul calitate/ pret.

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

În locul tău aș opta spre o soluție practică, cum ar fi un smart phone.Se știe că telefoanele inteligente sunt practic mini pc-uri ce pot fi folosite și ca tablete și ca telefoane, fiind capabile de a fi folosite de la multimedia la navigare pe internet și chiar la rulajul a mici jocuri. Dacă vrei ceva recomandări te ajut, în funcție de ce buget ai.Succes

| Al3xbC explică (pentru DeyCj):

Telefon am dar vreau o tableta pentru filme, muzica, uitat pe net etc.iar la smartphone....ecranul e prea,, mare''pentru asa ceva.de asta vreau o tableta

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Ai putea cumpara o tableta de la LG sau de la Samsung (producatori importanti). O astfel de tableta are autonomie de 5-6 ore, totul depinde de capacitatea bateriei.

| Al3xbC explică (pentru S3c0ndSh0t):

Ai putea sa imi dai un link? adica sa vad un model, sau sa imi spui exact la ce sa ma uit cand il cumpar

| suffarstar a răspuns:

Nu-ti lua Utok sau de la alte firme de-astea fantoma. Mai bine iti iei un model mai vechi de la un producator renumit gen Apple, Samsung, Lg etc.

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut.
La acest pret gasesti o gama larga de tablete Eboda care ruleaza cu usurinta aplicatii de tip entertain.
Funda?

| Al3xbC explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Pai de la eboda sunt multe de unde stiu eu care mi se potriveste? ai putea sa imi dai link ceva?

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru Al3xbC):

Vrei sa fie neaparat noua? spune-mi in ce oras stai

| Al3xbC explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Da vreau noua

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru Al3xbC):

Http://www.emag.ro/......D57V6BBBM/
http://www.emag.ro/......DNXDJBBBM/

Astea sunt cele mai bune la raportul calitate/ pret.