| luciboss a întrebat:

Vreau sa cumpar o consola si nu stiu care sa iau dintre xbox 360 si ps3. Dau funda cine-mi zice ce sa iau dar cu un argument venit cu raspunsul

Răspuns Câştigător
| katalyn27 a răspuns:

Recomand xbox 360, are un dashboard care sa upgradat de nici o saptamana inca, poti avea xbox live gratis pentru o luna,, joystikuri mult mai confortablile, arata mult mai fain, laughing, e un produs de la Microsoft, pretul e accesibil, este silentios, despre ps3 nu prea stiu prea multe, si ps3 e bun, dar recomand xbox, bafta, a da am uitat de kinect, cu ajutorul lui poti sa te joci fara joystick, si poti sal controlezi cu vocea.

2 răspunsuri:
| JungHaYo a răspuns:

Xbox are un dispozitiv pe care daca il instalezi poti sa il comanzi cu vocea

| KaKa_4236 a răspuns:

E mai bine sa iei xbox 360 pentru ca e mai buna si nu cred ca se va strica. Funda?