| Gabi16 a întrebat:

Vreau sa cumpar un xbox360 si o sa-l modez si am inteles ca nu se mai pot scrie CD ca nu te mai lasa. Prin ce metoda sa poate pune jocuri pe el? Funda

Răspuns Câştigător
| thed01 a răspuns:

Daca Are card, iti iei un adaptor prin USB si le pui pe Card. eu stiam ca jocuripe pentru Xbox sunt format ISO. poti sa le descarci usor de pe internet tongue Funda? big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce-l modezi poti face copii de CD sau DVD si sa le instalezi!

| kingD0G a răspuns:

Gabi16

Ia-ti Xbox 360 slim, sunt multe ce se pot moda cu LT 3.0 si iti cumperi un hard extern si pui pe el jocurile.

Succes!