| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar in laptop pana in 3000 de lei.
Ce imi recomandati?
P.S. O sa il folosesc in special la gaming.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Ceva pana in 3000 de lei iti ajunge pentru un laptop de gaming dar nu o sa iti iei un super-laptop (acelea costa de la 5000 ron in sus).

Ceea ce iti recomand eu, ca sa se incadreze in bugetul tau ar fi acest model de laptop: http://bit.ly/1bG8Mvv

procesor i7
4 gb ram
placa video GT 730 nVIDIA

| DjD3liric a răspuns:

Una la mana mai repede iti ei un pc pentru gamming dar daca tu vr laptop ia-ti unu de la HP are un prieten si merge ft bine acum nu stiu sa aiba macar 4 de ram si 1 placa video
si quad core daca vr cv calumea

| Ercjiaai a răspuns (pentru DjD3liric):

Pc am...laptopul imi trebuie pentru ca in vacante plec la bunici si nu am cum sa ma joc...