| Kattth a întrebat:

Vreau sa imi cumpar laptop insa nu stiu ce sa fac. O sa ma duc azi sa vizionez niste laptopuri la mana a doua care au garantie 2 ani si sunt usor folosite. Ce parere aveti? Se merita? Nu am bani de unul nou nout. Ce firma imi recomandati si ce capacitati sa aiba ca sa pot sa vizionez bine filme si sa pot instala jocuri gen sims 3 pe el? Va multumesc anticipat.

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Se merită dacă au garanţie!
Axează-te pe Toshiba, HP, Asus, Samsung.
Baftă!

| GabiArian22 a răspuns:

Poti gasi un laptop bunicel cu un buget nu foarte mare.Eu de exemplu am luat un Acer, 8GB rami, P6200 dual core 2.13, video 1GB si 500gb HDD cu 1800 lei de la un service ( daca esti din Bucuresti pot sa iti dau si numele, adresa servicelui ) si mai sunt si la 1500-1000 depinde pentru ce vrei sa il folosesti. Sfatul meu mergi pe Acer nu este o firma f scumpar dar produsele sunt bune big grin Bafta

| Demonull a răspuns:

Ma sincer iti spun ca te mai pisi pe ele firme..eu am de la Toshiba ca cica astea cele mai bune.un amic are de la o firma nu tocmai importanta..si a lui merge mai bine ca al meu desi e mai vechi.
Si da se merita..cred ca ajunge undeva la 250 de euro unul la mana a doua ..nu? si unul nou la vreo 400. daca zici ca ai si garantie..stai calm happy

| Kattth explică (pentru Demonull):

Multumesc.Costa in jur de 10-20 milioane, depinde de preferinte

| Demonull a răspuns (pentru Kattth):

Nu merita sa dai mai multe de 250 de euro pentru ca deja te apropii de pretul unuia nou happy

| Kattth explică (pentru Demonull):

Am de gand sa iau unul la 10 milioane.Nu mai mult nu mai putin, poate 1-2 milioane in minus. big grin Ai dreptate, decat sa dau 20 milioane pe unul second hand mai bine imi iau unul nou nout. Dar deocamdata nu dispun de banii necesari si am multumesc si cu asta. laughing

| Demonull a răspuns (pentru Kattth):

Este bunhappyeu am unul de 8 ani, adevarat l am luat nou dar a cazut de la vreo 2 metrii si a mai suferit si alte traume si merge! laughing

| Kattth explică (pentru Demonull):

Si eu am avut umul destul de bun de la Fujitsu Siemens care l-am pierdut...M-a tinut vreo 5 ani si ma mai tinea daca aveam eu grija de el laughing.

| Demonull a răspuns (pentru Kattth):

happy