| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou dar nu ma decid intre: LG Optimus One P500 si LG Optimus Net P690. Care credeti ca ar fi o alegere mai buna, funda.

5 răspunsuri:
| devil1995 a răspuns:

Cea mai buna alegere este LG optimus one am avut acest telefon si ruleaza foarte bine si nu costa chiar asa de mult

funda?

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru devil1995):

De ce ar fi mai bun? Optimus Net Este succesorul lui Optimus one!

| StefanDaniel95 a răspuns:

LG Optimus One este un telefon excelent dar gandeste-te ca LG Optimus Net este mult mai nou si merge mai bine.

| AndreeaMaria_4827 a răspuns:

LG Optimus Net P690

| hekr2011 a răspuns:

Eu zic P500 funda plz