| KarlaCreatza a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si nu stiu ce sa aleg dintre Iphone SE si Iphone 6 S. Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Tu alegi ce-ti place. Diferenta intre ele e doar de:marime fizica, display care e mai bun la 6S, si camera foto din fata care are doar mai multi pixeli la 6S, in rest fac acelasi lucru, au acelasi procesor si restu.Deci au facut pe asta SE pentru cei care manevrau telefonul cu o singura mina, tastau, ce invarteau ei doar cu o singura mina si asta f usor.La 6s e ceva ai greoi sa butotnezi cu o singura mina, mai ales daca ai mina mica.Ca urmare mergi la magazin te joci cu ele si dupa iei ceti place.Eu personal prefer 6s

| Cazacu_Marius_1979 a răspuns (pentru relian):

Un raspuns super corect si la obiect! happy

| relian a răspuns (pentru Cazacu_Marius_1979):

Multam pentru mesaj si comp.

| Petrisor96 a răspuns:

Iphone 6S clar. Este mai bun happy dar acum depinde de care vrei sa cumperi nou sau la mana a doua

| alexander911s a răspuns:

Iphone 6s clar.