| IAmSoDifferent a întrebat:

Vreau sa imi instalez pe telefon, Sony Xperia E, o aplicatie din aceea cu font... ce ar trebui sa fac? Fara sa fac chestia aia cu root, care nici macar nu stiu ce inseamna, dar am vazut un videoclip si spunea ca e periculos.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Iti anuleaza garantia, atata tot la xperia e. Nu e periculos, cel putin la telefonul tau.
Root-ul iti da un fel de drepturi de administrator pe telefon(poti sa faci cam tot ce vrei).

| IAmSoDifferent explică (pentru sltlp):

Asta e naspa :/. Dar chiar nu gasesc nicio aplicatie sa pot sa imi fac si eu font? laughing Am cautat in google play pana mi-a venit rau straight face

| sltlp a răspuns (pentru IAmSoDifferent):

Pai asta e, ca fara root nu ai cum.

| IAmSoDifferent explică (pentru sltlp):

Super. chiar nu pot face altceva?

| sltlp a răspuns (pentru IAmSoDifferent):

Nu.

| Anastasia1997 a răspuns:

Intra ep magazin play si dai la fara plata si alea alea si o sa gasesti sigur. Sper ca te-am ajutat :* Bafta