| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s4 si vreau sa incep sa fac gameplay pe telefon dar nu stiu ce aplicatie sa folosesc, pentru ca am vazut la toate ca cer root la telefon si eu NU VREAU SA FAC ROOT LA TELEFON! Ce aplicatie mi-ati putea recomanda, care sa mearga fara root si sa filmeze la rezolutie buna?

3 răspunsuri:
| Diana_Sas_1999 a răspuns:

Depinde...Nu prea sunt aplicatii pentru asta..sau ca Samsung galaxy s4 sa le suporte...happy eu asa stiu :*

| anonim_4396 explică (pentru Diana_Sas_1999):

De aplicatii stiu ca sunt multe chiar, dar trebuie root. Nu stii vreuna care nu cere root?

| Diana_Sas_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.