| Cristian_Alex_1998 a întrebat:

Vreau sa incarc un video pe net sau sa trimit la cineva! SI cand il trimit imi scade claritatea. ce fac sa pot trimite video-ul exact cum ii, fara sa mi se duca claritatea? Am iphone 6plus

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Nu ai ce face, deoarece site-urile iti redimensioneaza automat videoclipul. Incarca-l pe youtube si trimite link-ul prietenilor. Youtube pastreaza calitatea videoclipurilor.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Salut. Poti folosi site-ul acesta: https://www.wetransfer.com/

| Cristian_Alex_1998 explică (pentru anonimg):

MA refer sa trimit de la un telefon la altu prin wapp sau sa incarc pe facebook! Nu imi apare la claritatea care ii filmata

| anonimg a răspuns (pentru Cristian_Alex_1998):

Nu ai ce face, deoarece site-urile iti redimensioneaza automat videoclipul. Incarca-l pe youtube si trimite link-ul prietenilor. Youtube pastreaza calitatea videoclipurilor.