| Radu_7899 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un sistem audio!
Vreau unul cu care sa ma duc la chefuri etc!
Vreau sa se auda bine si foarte tare!
Sa fie pana in 2000 lei!

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La ce il vei folosi. ai amplificare separata, sau vrei ceva clasic?

| Radu_7899 explică (pentru sltlp):

Nu am nimiclaughing, pentru chefuri sa merg cu el(inchiriat)

| sltlp a răspuns:

Alegi si tu ce vrei de aici http://bit.ly/NkyKUW ca is asemanatoare

| IsBlacks a răspuns:

Logitech z5500( nu cred ca mai gasesti in magazine)
Logitech z906(gasesti destule pana in 1400 ron)

| tteo92 a răspuns:

Salut!
In banii cei mentionati de tine ti-ai putea lua un sistem bun, bun, sa se auda clar si fara niciun fel de problema.
Daca ai lua asta http://www.mediadot.ro/......etooth-dts nu doar ca e foarte buna, dar il poti folosii si pentru multe altele nu doar pentru chefuri. Are o putere incredibila de 1000w, daca ai pune sa iti mearga la maxim intr-un chef, ai spune ca esti la concert nu la un chef, asa de tare s-ar auzii.
Poti citii mai multe la detalii si te comvingi ce poti face cu acel sistem.
Bafta. Daca nu intelegi ceva, intreaba-ma.

| Radu_7899 explică (pentru tteo92):

Baga id:raducku_2011@yahoo.com

| vicentiurad a răspuns:

Combina audio Sony, stereo, CD, casetofon, radio, cu telecomanda, 2 boxe, reglaj manual bass, inalte, DSG, HI- FI, 420 ron