| nimicitorul a întrebat:

Am un sistem genius audio 5.1 de 150w si vreau sa il fac sa se auda mai tare ...se poate? Daca da cum se procedeaza?

3 răspunsuri:
| WeAreLegion a răspuns:

Foloseste un amplificator!

| addicted2beats a răspuns:

Incearca sa pui Subwooferul in coltul camerei sau daca se poate intr o alta cutie mai mare ( in sifonier se va auzi mai tare) iar sateliti cate unul in fiecare colt al camerei. Sistemul nu ai cum sa il faci sa se auda mai tare... Numai sa cumeri o statie audio si sa legi toate boxele dar nu se merita... Boxele alea sunt facute pentru puterea data de amplificatoru lor, daca pui altu in cel mai rau caz le vei arde

| nimicitorul explică (pentru addicted2beats):

Sau mai bine nu se gaseste la magazin sistem genius 300w parca am vazu? t