| Adrain121 a întrebat:

Vreau sa stiu daca acest Sistem Desktop PC HP P3500 G2 MT se incinge daca ruleaza intre 3-4 ore odata?
Si asi dori sa stiu parerea vostra despre acest sistem!

6 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

De incins toate se incinghappy trebuie o racire buna, daca ruleaza ce? doar asa pe net(nu se incinge) sau ceva joc?

| bonico a răspuns:

E posibil sa se incinga rau daca intri pe pornaciuni laughing
Lasand gluma la o parte, depinde de ce fel de activitati rulezi pe el... daca faci renderizari video, daca joci in continuu world of tanks, sau de genul.
Daca il vei folosi doar pentru browsing pe net, putin office si alte de-al d'astea nu este nici un motiv sa se incalzeasca procesorul sau placa video.
Bafta

| Adrain121 explică (pentru bonico):

Pai de jucat in afara de jocuri gen LOL, CS, Need For Speed si filme pe net (nu pornaciuni) alt ceva nu prea am ce sa fac cu el si nu il folosesc continuu 3-4 ore dim si 1-2 ore seara cam asa imi permite programu big grin!

| bonico a răspuns (pentru Adrain121):

Si ca pret cat ar ajunge? 1200-1300?

| Adrain121 explică (pentru bonico):

Da pe eMAG atat costa http://www.emag.ro/......6FPBMBBM/!

| bonico a răspuns:

Un lucru care nu-mi place la el este procesorul - Intel Celeron.
Parerea mea este - cauta altceva.