| Skarr a întrebat:

Vreau și eu niste earbuds 300-450 lei. Noi sau sigilate de pe olx, nu contează. Vreau să fie cu capace de silicon nu cum sunt primele generații de airpods. Cel mai mult mă interesează claritatea sunetului mids si highs. Și după bass.

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ce te opreste sa cauti pe net?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cauta Creative Outlier Air v3 (https://us.creative.com/p/audio-enthusiasts/creative-outlier-air-v3) - cel mai probabil le gasesti pe Amazon.uk, in Romania nu cred ca importa nimeni.

| Mayhem666 a răspuns:

Pai du-te pe OLX si cumpara-ti. Zici ca astepti sa ti le cumparam noi si sa ti le trimitem acasa.

| Skarr explică (pentru Mayhem666):

Ma refer ce model de casti sa cumpar. Dar probabil deja stiai la ce ma refer... nu stiu de ce ai mai raspuns

| Mayhem666 a răspuns (pentru Skarr):

Nu, nu stiam ca te refereai la model din moment ce nu ai specificat. Nu citesc ganduri.