| cristiniqzapa a întrebat:

Vreau si eu sa stiu un program de editat poze, care sa-mi permita sa-mi alungesc genele, sa-mi schimb culoarea ochilor. In afara de photoshop. Si un program care sa ma ajute de exemplu sa am o poza colorata si sa o fac alb-negru numai acolo unde vreau. Va rog mult! Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| poechce a răspuns:

Www.taaz.com pentru alungirea genelor, culoarea ochilor etc.

4 răspunsuri:
| OnWeed a răspuns:

Nu inteleg de ce nu incercati si photoshop, iti pierzi la inceput cam 1-2 ore cu niste tutoriale sa inveti Tools Panel si cateva chestii de baza apoi o sa poti modifica culoarea ochilor, parului, sa faci poze alb-negru etc. in cateva minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De frumoasa ce esti de aia ai nevoie de programe de modif poze laughing

| angel4marius a răspuns:

Vreau si eu un program pentru editat poze in care sa le pun rame:"frame". plsplspls:X