| Bossu_Alex_1995 a întrebat:

7Salut! am un iphone 4s pe nehru si am avut cand l-am luat ios de 7.1.2 si l-am actualizat si acum il am de 8.2 dar acum imi consuma bateria exagerat de mult adica daca il incarc noaptea suta la suta iar dimineata am 40 la suta si inainte il aveam 97 la suta ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| VladyXR a răspuns:

8.2 - prost, bug-uri prea multe, inainte te informai, trebuia sa ramai 7.1.2 abia pe iphone 5 8.2 consuma foarte mult, apare 8.3 vedem atunci, daca vrei 7.1.2 faci jailbreak dar nu e recomandat, aa fa backup cu itunes la iphone 7.12, asta e singura solutie.