| Anonimul151 a întrebat:

Acum aproximativ o luna eram la Orange, pe cartela Prepay, dar pentru ca făceau multă reclama și este mult mai convenabil ca preț ( e doar 9 lei / lună), m-am "portat" la YOXO, care este tot Orange.

Am minute nelimitate, dar internet nu. Internetul s-a terminat.

Aș vrea să reactivez "abonamentul", opțiunea, de a plăti sa îmi I a banii de pe card... Chestia e că îmi arata ca îmi va lua doar luni, iar de luni am nevoie și de internet.

Cum pot face sa îmi I a mai repede banii din cont? Sa nu aștept pana luni? E prima luna de abonament și nu știu cum sa setez să plătesc acum de ex...

2 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Doi lei dai doi lei face.
Nu le da datele contului ca o sa te trezesti fara bani.

| Anonimul151 explică (pentru KovacsB):

Nu e fraudă... E tot Orange... Dar tu la ce te referi?