Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2967652intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
2 Aug
SATI 488.145AFISARI
109.787VIZITE
97.321V. UNICI

Ajutor! Mi.am pierdut telefonul (android galaxy s2 plus).cum pot face sa il gasesc? Ma dadeam intr.un carusel si mi.a cazut, am gasit doar capacul de la baterie, nici nu stiu daca e intreg. Cel mai Probabil a cazut si bateria... Am cod la sim, si nu cred ca daca il gasea cineva, il nimerea.

Imi puteti spune daca e vreo aplicatie cu ajutorul careia sa il pot gasi? Sau daca il pot gasi cu ajutorul cutiei/garantiei... Multumesc

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 5 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Trebuia sa iti fi instalat tu o aplicatie de genul inainte sa il fi pierdut
  • a răspuns:
    Nu prea ai cum,daca nu aveai deja o aplicatie activatwinking sad! daca vrei neaparat sa il gasesti te poti complica si,, angaja`` un cainewinking ii dai capacul pe care il ai si el te duce la restl telefonului, dar ca sa eviti alte complicatii ia-ti altulwinking! si in caz de esti pe abonament, du-te si opreste numarl pe motiv ca l-ai pierdut, iti vor rezolva ei astawinking!
    Te pup ♥ love struck
  • a răspuns:
    Daca aveai licenta la bitdifender puteai localiza telefonul de pe pc, alta optiune nu imi vine in minte
  • a răspuns:
    Ce antivirus aveai instalat pe el? daca nortoon merge gasit ca am vazut o reclama http://www.youtube.com/watch?v=xhY6S2uhP8U daca nu imi pare rau de tine ce poti face doar sa il cauti
  • a răspuns:
    Nu cred ca il gasesti. naspa