Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2819980intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
19 Dec
SATI 276.751AFISARI
134.266VIZITE
118.621V. UNICI
6 Septembrie 2013
Berbeh intreaba:

Ajutor! Mi.am pierdut telefonul (android galaxy s2 plus).cum pot face sa il gasesc? Ma dadeam intr.un carusel si mi.a cazut, am gasit doar capacul de la baterie, nici nu stiu daca e intreg. Cel mai Probabil a cazut si bateria... Am cod la sim, si nu cred ca daca il gasea cineva, il nimerea.

Imi puteti spune daca e vreo aplicatie cu ajutorul careia sa il pot gasi? Sau daca il pot gasi cu ajutorul cutiei/garantiei... Multumesc

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 5 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 6 Septembrie 2013 22:16
    LivingLouder a răspuns:
    Trebuia sa iti fi instalat tu o aplicatie de genul inainte sa il fi pierdut
  • 6 Septembrie 2013 22:25
    00SweetTweety00 a răspuns:
    Nu prea ai cum,daca nu aveai deja o aplicatie activatwinking sad! daca vrei neaparat sa il gasesti te poti complica si,, angaja`` un cainewinking ii dai capacul pe care il ai si el te duce la restl telefonului, dar ca sa eviti alte complicatii ia-ti altulwinking! si in caz de esti pe abonament, du-te si opreste numarl pe motiv ca l-ai pierdut, iti vor rezolva ei astawinking!
    Te pup ♥ love struck
  • 6 Septembrie 2013 22:08
    Mitrea_Octavian_1993 a răspuns:
    Daca aveai licenta la bitdifender puteai localiza telefonul de pe pc, alta optiune nu imi vine in minte
  • 6 Septembrie 2013 22:17
    drujban12345 a răspuns:
    Ce antivirus aveai instalat pe el? daca nortoon merge gasit ca am vazut o reclama http://www.youtube.com/watch?v=xhY6S2uhP8U daca nu imi pare rau de tine ce poti face doar sa il cauti
  • 6 Septembrie 2013 22:21
    crazyrazvan a răspuns:
    Nu cred ca il gasesti. naspa