| MihaiPavel21 a întrebat:

Am activat oferta națională de 1 euro credit de la Vodafone dar când activez datele mobile nu mi se încarcă pagina de internet, doar îmi apare semnul de la date mobile.La minute și mesaje am făcut proba și merg ambele.Am apelat *100# și am văzut opțiunile active din contul meu și nu am nici una activă... O fi din cauza asta sau din ce cauză, vă rog frumos să mă ajutați!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai posibilitatea sa apelezi un consultant Vodafone de pe telefonul tau.
Intra in meniul lor, alege consultantul "viu" si intreaba-l.

| Wr3nch a răspuns:

Cel mai ok e sa mergi la un magazin Vodafone. Iti pot zice ca asta e motivul pentru care nu iti merge bonusul de 10GB mentionat in intrebarea anterioara. Poate te ajuta si ce gasesti aici:
https://www.vodafone.ro/....../index.htm

| Legendarydk a răspuns:

Salut, incearca urmatoarea metoda: intra in setarile telefonului, la conexiuni, conexiuni mobile, si selecteaza alt APN(access point names) de ex. Vodafone LIVE pre, sau ce iti mai apare pe acolo.