| dddaaavvviiiddd a întrebat:

Am instalat ios 9 beta 1 acum 2 zile,(iphone 5s) totu bine si frumos si observ ca se duce bateria foarte rapid, fac downgrade la ios 8.3 si dupa ce se extrace fisierul ipsw dupa ce se instaleaza in telefon, intra intr-un reboot loop,(isi da reboot la infinit)
Asa ca bag telefonul in dfu mode si imi pun ios 9 iar, se mai poate sa-mi pun ios 8.2, Apple mai semneaza shsh-urile?

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Cred ca faci ceva gresit; in mod normal ar fi trebuit sa poti face downgrade la orice versiune de iOS 8, deoarece iOS 9 va fi lansat in toamna...
Urmeaza cu atentie ce scrie aici si spune-mi daca a functionat.
Problema cu bateria nici sa nu te astepti sa nu fie la orice versiune de iOS BETA...

http://osxdaily.com/2015/06/12/downgrade-ios-9-beta-to-ios-8/