| GeorgeEduard a întrebat:

Am iPad 1 jailbreakonat si am iOS 5.1.1 ce se întâmpla daca imi pun iOS 6 si nu stiu cat. Oare mai pot folosi cydia sau mai merge iPad?

4 răspunsuri:
| OGO a răspuns:

Salut! Nu stiu cum sta treaba cu iPad-ul dar eu am un iPhone 4s si am facut update de la 4.3.3 la 6.1.3 si-mi dadea eroare la cydia si a trebuit sa o dezinstalez ca sa pot avea meniu in tell.Si acum trebuie sa platesc ca sa pot face din nou jailbreak si sa-mi instalez cydia.Acum nu mai am semnal la tell.Ai grija inainte sa faci update sa nu fii nevoit sa platesti dupa.

| Edy_Staicu_1974 a răspuns:

Si eu am la fell! Mai poti folosii Cydia! si ipadul nu pateste nimic! Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Edy_Staicu_1974 a răspuns (pentru GeorgeEduard):

Nu ai dreptate! Da am nevoie de funda dar ma uit la Apple help Romania si de akl invat ce sa facu ipadul meu (am 1 si 3)!