| Uvhcbf778 a întrebat:

Am iphone 11 si nu merge sa schimb fundalul direct din ecranul de blocare, gen tin apasat pe ecran si nimic.Stie cineva care este problema?

2 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Problema poate fi legata de setarile dispozitivului. Verificati daca exista optiunea de a schimba wallpaper-ul direct din ecranul de blocare in Settings > Wallpaper. De asemenea, asigurati-va ca aveti instalata cea mai recenta versiune de software pe dispozitiv

| Uvhcbf778 explică:

Si nu merge nici hotspot