| Chuchilili a întrebat:

Am nevoie urgent de pareri: ce ati alege (specificati de ce) dintre Allview p6 pro si Samsung core 2?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P6 Pro deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7777&idPhone2=6331

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung...logic.

Allview e o firma extrem de proasta.

Și e și românească.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut Samsung Core 2. Crede-ma ca merita. Eu l-am vandut pentru ca am trecut la altul mai performant. Tot Core, dar Prime. Nu Allview. Am avut telefon Allview si in 8 luni s-a dus androidul. Bateria era umflata. Inca un pic si exploda. in prezent mai am o tableta Allview luata odata cu telefonul. Crede-ma ca VARZA MADE IN CHINA. Se inchide singura si ia 20 minute sa o pornesti... Nu recomand Allview nici la dusmani.

| davidusca1234 a răspuns:

Specificatii mai multe aici: http://gsmversus.com/allview-p6-pro/samsung-galaxy-core-ii/

Eu am Allview, si sunt multumit de el, in primul rand p6 pro are resolutia HD, 5 inch, android 5.1, camera de 8 MP, baterie de 3140, si are senzor de proximitate si accelerometru

| Equ1n0x a răspuns:

Iti recomand Allviewul, deoarece Core 2 este o caramida si pe langa ca are memorie putina, dupa 3-4 luni dupa achizitionare se blocheaza si merge ca naiba happy