| anonim_4396 a întrebat:

Am Nokia Lumia 625 si vreau sa aflu cum pot face poza la ecran cand e blocat sau deblocat. :* Multumesc

6 răspunsuri:
| MDenisee a răspuns:

Cand e blocat big grin

| anonim_4396 explică (pentru MDenisee):

Cum'?

| MDenisee a răspuns (pentru anonim_4396):

Cauta pe youtube cum cum se foloseste, sau pe google sigur trebuie sa gasesti, acolo iti si arata happy

| fluturas10 a răspuns:

Buna! happy Poza la ecran? Adica un fel de Print Screen? Vrei de exemplu : tu navigand pe telefon, vezi ceva ce te-ar interesa, sa faci poza intregului ecran? •_• vreau sa te ajut, dar nu am inteles chestia cu "poza la ecran". Explica-mi si poate voi reusi sa te ajut big grin
Uite aici : takescreenshot.blogspot.com/2013/08/screenshot-on-nokia-lumia-625-take-print-screen.html?m=1

| anonim_4396 explică (pentru fluturas10):

Pai de exemplu când sunt pe Facebook si vad ceva interesant sa pot sa fac poza. Prin Screen. :*

| HD_SkizZo_1997 a răspuns:

Din cate observ postul e pe data de 21.02. 2014... cred ca deja ai aflat happy dar daca nu iti spun eu! : Efectuarea screenshot este foarte ușor pentru Windows Phone doar să apăsați butonul de pornire, în același timp. vă recomandăm făcut țineți apăsat butonul de pornire, și apoi faceți clic rapid tasta Windows pentru a finaliza împușcatura