| howsenselessdeathhowpreciouslife a întrebat:

Am o problema cu telefonul Orange Zali.
De acum 2 saptamani imi apar erorile:
Din pacate, Ecranul de start Orange s-a oprit.
Din pacate, android.process.acore s-a oprit.
Si nenumarate erori de la programele Orange Cloud, Twitter, Google etc...
Ce as putea face? Am incercat sa i scot bateria, sa sterg datele din telefon dar nu merge nimic.
Ajutor va rog.

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Cel mai probabil este o eroare de soft. Iti recomand sa faci o revenire la setarile din fabrica si sa verifici din nou. Daca problema persista iti recomand sa duci telefonul intr-un Orange Shop impreuna cu factura si garantia pentru a se trimite in service.

Cu prietenie,
Orange Helper