| Fufletu a întrebat:

Am o problema la iphone 4, diminetata dupa ce am scos telefonul de la incarcat(l-am lasat toata noaptea) am incercat sa-l pornes dar nu mai mergea ecranul si butonul de pornire(cel din dreapta sus). Dupa un timp si-a revenit butonul de pornit oprit si ecranul a mers, iar cand mi-am bagat codul ecrenul a luat-o razana si s-a dezactivat pentru 5 minute. Si am tot incercat sa-mi bag codul pana am ajuns sa-mi ceara sa ma conectez la itunes. Acum am un iphone cu un ecran nebun si dezactivat. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Anonim9988 a răspuns:

Poti incerca sa ii dai un Restore from Backup din iTunes, daca ai back-up ul acolo.

| Vela_Johnny_1990 a răspuns:

Vezi cu garanția ce poți să rezolvi, dacă mai e în ea