| Luca1999 a întrebat:

Am o problema la telefonul Alcatel one touch 911. Vreau sa descarc de pe net jocuri cu android si cand sa descarc acel joc imi zice ca nu am cu ce deschide jocul.Ce program mi-ar trebui sa deschid jocul. hellp mee Funda pentru cel mai bun raspuns aa da si jocurile le iau de pe mob.adroid

Răspuns Câştigător
| andy2598 a răspuns:

Iti trebuie apk installer daca fisierul downloadat e de tip apk. Daca fisierul e detip zip iti trebuie es zip viewer sau androzip. Funda?

1 răspuns:
| Luca1999 explică:

De fapt telefonul e Alcatel one touch 991