| Ady21 a întrebat:

Am minute nationale si internationale la cosmote! si vreau sa sun intr-o tara din uniunea europeana si nu merge imi zice credit insuficient! Sunt la liber, nu la abonament!
P.S: Serviciul roaming travel este activat.
La relatii cu clientii nu raspunde nimeni! happy
Stie cineva ce trebuie facut?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Probabil că tara unde veri să suni nu se include în minutele naționale.Succes

| cookie01 a răspuns:

Vezi daca ai minute pe fix sau mobil in europa si in ce tari poti suna. Si vezi daca intra toate tarile sau numai unele din europa. Ar trebui sa scrie pe site.