| vlad_2771 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Am un abonament la cosmote de 15 euro dar fac cost suplimentar peste 23 de euro in fiecare luna, cat as da pe un iphone 4 la reinoire pe 2 ani la un abonament de 10 euro?

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Stai linistit ca nu pentru vot raspund la intrebari. Eu sunt de parere ca daca ti-ai face un abonament mai mare acuma depinde si de tine cat vorbesti, acei bani ii dai treptat si nu deodata si in plus de asta ai beneficii adica nu dai numa asa 20 de Euro pe luna ca si o rata la telefon ci ai minute si internet inclus in tariful asta. Acuma depinde cat iti permite tie buzunarul sa platesti lunar. Dar daca ziceai mai sus ca faci cost suplimentar asa de mare eu zic ca ar fi foarte facil pentru tine. Un abonament de 20 de euro ai cam tot ce vrei in el si sansele sa mai faci cost sunt foarte mici.

4 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Poi daca tot faci cost suplimentar asa mare fa-ti un abonament de 20 de euro si ai toate sansele sa il iei pe gratis

| vlad_2771 explică (pentru einenebun23):

Da,zic asa as da peste 5-6 mil pe el la un abonament de asta? Da pe un LG L9? Hau te rog ajuta-ma ca iti dau vot

| vlad_2771 explică (pentru einenebun23):

Ok, dar tot la intrebarea mea revin laughing dau peste 6 milioane?

| einenebun23 a răspuns (pentru vlad_2771):

Nu dai. un Iphone 4 la un abonament de 20 de euro il iei si la 100 de euro sau depinde poate prinzi o oferta buna acuma de sarbatori si sunt telefoane tari la 0 euro

| einenebun23 a răspuns (pentru vlad_2771):

Stai linistit ca nu pentru vot raspund la intrebari. Eu sunt de parere ca daca ti-ai face un abonament mai mare acuma depinde si de tine cat vorbesti, acei bani ii dai treptat si nu deodata si in plus de asta ai beneficii adica nu dai numa asa 20 de Euro pe luna ca si o rata la telefon ci ai minute si internet inclus in tariful asta. Acuma depinde cat iti permite tie buzunarul sa platesti lunar. Dar daca ziceai mai sus ca faci cost suplimentar asa de mare eu zic ca ar fi foarte facil pentru tine. Un abonament de 20 de euro ai cam tot ce vrei in el si sansele sa mai faci cost sunt foarte mici.