| availablehandyman a întrebat:

am un abonament la COSMOTE de 12 Euro! Cred-ca M
Am o intrebare am facut abonament-ul pe 2 ani! si vreau sa stiu daca trimit credit unei persoane s-au imi baga cost suplimentar! cand vreau sa imi iau un telefon! imi da puncte ceva? Dau Funda!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| raGGamuuFFin a răspuns:

Salut, stii cumva daca imi pot face abonament doar cu buletinul?

| availablehandyman explică (pentru raGGamuuFFin):

Nu poti sa faci doar cu buletinul! iti trebuie asa: Buletinul, O facutra platita! sa vada ei ca esti cu facturile la zi! si contractu' de casa! Si trebuie sa ai 18 ANI!