| Mhl22Enny a întrebat:

Am un Alcatel one touch x'pop si mi-am pus parola cu model si acu nu o mai stiu si imi cerecontul de google si cand il bag nu imi da voie sa ma conectez ca nu am netu activat.
Ce pot face in privinta asta ajutati-ma si pe mine va rog foarte mult.

1 răspuns:
| Drînd_Marinel_1905 a răspuns:

In acest caz, te va ajuta doar resetarea (fara ca sa mergi undeva). Doar ca in acest caz se restabileste telefonul la starea initiala (de parca e nou din cutie - din el se sterge totul). Pentru a face resetarea, scoti din telefon cartela sim, si la conectare selectezi apel de urgenta, unde formezi *983*987# si se va