| wiliamss433 a întrebat:

Am un Blackberry 9320. Orice aplicatie/joc pe care mi'l descarc este demo si nu il pot folosi decat cateza zile, sau la jocuri ma pot juca doar vreo 2-3 nivele, adica nu sunt complete. Este normal? Daca nu, ce este de facut?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Orienteaza-te si tu spre jocurile care sunt 100% gratis. Cele pe care le ai tu iti da voie sa joci pana la un anumit nivel, apoi va trebui sa dai bani ca sa le deblochezi pe toate.

| cristianobughi a răspuns:

Le stergi si iei alte jocuri full