| wiliamss433 a întrebat:

Am un BlackBerry 9320 alb si am observat ca de la un timp butonul de deblocare e mai crem...e normal? ...sau e murdar?

7 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Ia curata-l cu putin spirt

| wiliamss433 explică (pentru SamSon):

L'am curatat.e la fel

| SamSon a răspuns (pentru wiliamss433):

Pai inseamna ca s-a uzat butonul. Asa se intampla cu telefoanele de-a lungul timpului, devin casante si se uzeaza usor usor.

| wiliamss433 explică (pentru SamSon):

Il am de o luna. Nu pare uzat. doar ca butonul pare mai crem decat telefonul ( care e alb )

| SamSon a răspuns (pentru wiliamss433):

Ai pe deasupra lui tipla de aceea (plastic)? e posibil sa fi intrat cumva pe dedesubtul plasticului niste mizerie.

| shippuden a răspuns:

Nu tu...se rugineste laughing

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Cred ca e uzat de la atata folosinta.