| Evelyne009 a întrebat:

Am un iphone 5s, este a lui Unchiu meu, doresc sa ii dau resetarea sau sa ii schimb parola, dar el nu si o mai aminteste si nici intrebarile alea de securitate, cum pot sa aflu parola pentru a face alt cont icloud? Ajutati-ma va rog! Dau funda!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu poti. unchiul tau ori isi aminteste id si pass de icloud ori merge la Apple cu telefonul cutia acestuia si factura de cumparare si il desconecteaza de la contul icloud.

| Alexaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Te duci la un GSM si ti-l deblocheaza imediat

| Evelyne009 explică (pentru Alexaaaaaaaaaaaaaa):

Si cat m ar costa?

| Alexaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Evelyne009):

Pai depinde de GSM, putin in orice caz